Wychwood Aunt Sally League Sponsored by Loddon Brewery & Metal Salvage LTD
Wychwood Aunt Sally LeagueSponsored by Loddon Brewery &Metal Salvage LTD 

2019 FIXTURE LIST

2019 FIXTURE LIST - PREMIER & DIVISION ONE
2019 Fixture List-PREMIER AND DIVISION O[...]
Adobe Acrobat document [130.0 KB]
2019 FIXTURE LIST - DIVISION TWO & THREE
2019 Fixture List-DIVISION TWO AND THREE[...]
Adobe Acrobat document [134.6 KB]
 

 

PREMIER DIVISION

DIVISION ONE

2. Black Prince 'A', Woodstock (Scr)

1. Masons Arms 'A', North Leigh (2)

6. Black Prince 'B', Woodstock (2)

3. Chadlington Sports & Social Club (4)

4. Queens Head, Eynsham (3)

5. Three Horseshoes, Long Hanborough (4)

7. Cock Inn, Combe (4)

9. Long Hanborough Sports & Social Club (4)

10. Enstone Sports & Social Club (4)    

8. Oxford Yeoman 'B', Freeland (4)

Thursday

25th Apr

Thursday

2nd May

Thursday

9th May

Thursday

16th May

Thursday

23rd May

Thursday

30th May

Thursday

6th June

10 v 9

4 v 6

3 v 7

2 v 8

5 v 1

 

1 v 10

2 v 9

3 v 8

4 v 7

5 v 6

10 v 2

9 v 3

8 v 4

7 v 5

6 v 1

3 v 10

4 v 9

5 v 8

6 v 7

1 v 2

10 v 4

9 v 5

8 v 6

2 v 3

7 v 1

5 v 10

6 v 9

7 v 8

4 v 2

1 v 3

10 v 6

9 v 7

4 v 3

2 v 5

8 v 1

Thursday

13th June

Thursday

20th June

Thursday

27th June

Thursday

4th July

Sunday

7th July

Thursday

11th July

Thursday

18th July

7 v 10

8 v 9

5 v 3

6 v 2

1 v 4

 

10 v 8

4 v 5

3 v 6

2 v 7

9 v 1

9 v 10

6 v 4

7 v 3

8 v 2

1 v 5

 

SINGLES

Knockout

Cup

Preliminary

Round

 

 

10 v 1

9 v 2

8 v 3

7 v 4

6 v 5

2 v 10

3 v 9

4 v 8

5 v 7

1 v 6

Thursday

25th July

Thursday

 1st Aug

Thursday

8th Aug

Thursday

15th Aug

Thursday

22nd Aug

Thursday

29th Aug

Thursday

5th Sept

10 v 3

9 v 4

8 v 5

7 v 6

2 v 1

4 v 10

5 v 9

6 v 8

3 v 2

1 v 7

10 v 5

9 v 6

8 v 7

2 v 4

3 v 1

6 v 10

7 v 9

3 v 4

5 v 2

1 v 8

10 v 7

9 v 8

3 v 5

2 v 6

4 v 1

8 v 10

5 v 4

6 v 3

7 v 2

1 v 9

 

 

PAIRS

Thursday

12th Sept

Thursday

19th Sept

Thursday

26th Sept

Thursday

3rd Oct

Thursday

10th Oct

Friday

18th Oct

FEB

2020

 

TRIPLES

 

FOURS

Knockout

Cup

Quarter

Finals

Knockout

Cup

Semi

Finals

 

SIXERS

PLAYOFF

Finals

Night

Eynsham

Sports &

Social Club

A.G.M.

TBC

 

 

DIVISION TWO

DIVISION THREE

11. Masons Arms 'B', North Leigh (Scr)

2. George & Dragon 'B', Long Hanborough (Scr)

1. Red Lion, Cassington (Scr)

 

10. Elm Tree, Witney (1)

3. George & Dragon 'A', Long Hanborough (1)

4. Oxford Yeoman 'A', Freeland (1)

5. Fox Inn, Middle Barton (1)

9. Stonesfield Sports & Social Club (1)

7. Woodman, North Leigh (3)

8. Woodstock Social Club (3)

12. Swan, Eynsham (3)

6. BYE

Thursday

25th April

Thursday

2nd May

Thursday

9th May

Thursday

16th May

Thursday

23rd May

Thursday

30th May

Thursday

6th June

11 v 6

12 v 2

7 v 9

1 v 5

3 v 10

4 v 8

2 v 11

9 v 6

5 v 12

10 v 7

8 v 1

4 v 3

 

11 v 9

2 v 5

6 v 10

12 v 8

7 v 4

1 v 3

 

5 v 11

10 v 9

8 v 2

4 v 6

3 v 12

1 v 7

 

11 v 10

5 v 8

9 v 4

2 v 3

6 v 1

12 v 7

8 v 11

4 v 10

3 v 5

1 v 9

7 v 2

12 v 6

 

11 v 4

8 v 3

10 v 1

5 v 7

9 v 12

2 v 6

Thursday

13th June

Thursday

20th June

Thursday

27th June

Thursday

4th July

Sunday

7th July

Thursday

11th July

Thursday

18th July

3 v 11

1 v 4

7 v 8

12 v 10

6 v 5

9 v 2

11 v 1

3 v 7

4 v 12

8 v 6

10 v 2

5 v 9

7 v 11

12 v 1

6 v 3

2 v 4

9 v 8

5 v 10

11 v 12

7 v 6

1 v 2

3 v 9

4 v 5

8 v 10

Supplementary

Cup

Preliminary

Round

11 v 2

6 v 9

12 v 5

7 v 10

1 v 8

3 v 4

9 v 11

5 v 2

10 v 6

8 v 12

4 v 7

3 v 1

 

Thursday

25th July

Thursday

 1st Aug

Thursday

8th Aug

Thursday

15th Aug

Thursday

22nd Aug

Thursday

29th Aug

Thursday

5th Sept

11 v 5

9 v 10

2 v 8

6 v 4

12 v 3

7 v 1

 

10 v 11

8 v 5

4 v 9

3 v 2

1 v 6

7 v 12

11 v 8

10 v 4

5 v 3

9 v 1

2 v 7

6 v 12

4 v 11

3 v 8

1 v 10

7 v 5

12 v 9

6 v 2

 

11 v 3

4 v 1

8 v 7

10 v 12

5 v 6

2 v 9

1 v 11

7 v 3

12 v 4

6 v 8

2 v 10

9 v 5

11 v 7

1 v 12

3 v 6

4 v 2

8 v 9

10 v 5

Thursday

12th Sept

Thursday

19th Sept

Thursday

26th Sept

Thursday

3rd Oct

Thursday

10th Oct

Friday

18th Oct

Feb

2020

12 v 11

6 v 7

2 v 1

9 v 3

5 v 4

10 v 8

 

6 v 11

2 v 12

9 v 7

5 v 1

10 v 3

8 v 4

Supplementary

Cup

Quarter

Finals

 Supplementary Cup

Semi

Finals

 

SIXERS

PLAYOFF

Finals

Night

Eynsham

Sports & Social Club

A.G.M.

TBC 

2018 TEAM CONTACT INFO

Team Contact Name Contact Details
BLACK PRINCE 'A' DARREN GRANT 07817765678 / info@theblackprincewoodstock.com
BLACK PRINCE 'B' BOB HALL 07967131886
CHADLINGTON SSC RICHIE JOHNSON 07766920094 / richard@vobgroup.co.uk
COCK INN LUCY DAVIES 07971271106 / mlacey71@btinternet.com
ELM TREE JOHN HICKS 07860 828242 / johnhhicks2015@outlook.com
ENSTONE SSC STEVE DUCKER 07973787217 / s.ducker8@icloud.com
FOX INN TIM BURTSAL 07972358504 / tim.burtsal@owenmumford.com
GEORGE & DRAGON 'A' RYAN HUNT 07875059231 / tractorboy270989@gmail.com
GEORGE & DRAGON 'B'    
HANBOROUGH SSC MARTYN OLIVER 07531181218 / martynoliver1@sky.com
MASONS ARMS 'A' CHARLIE BUCKINGHAM 07772639487
MASONS ARMS 'B' MARK BENNETT 07881365191 / markbennett1968@hotmail.co.uk
OXFORD YEOMAN 'A' SAM WALKER 07713200950 / sam.walker@darkeandtaylor.co.uk
OXFORD YEOMAN 'B' JON LANGFORD/TREVOR JOHNSON 01993881003 / yeomantrevor@gmail.com
QUEENS HEAD 'A' ROB BROWN 07776075024 / junebrown60@outlook.com
RED LION GRAHAM MILLS 07921699564 / graham@millsclan.f9.co.uk
STONESFIELD SSC STEVE CALLAGHAN 07910866732 / steve.t140v@gmail.com
SWAN    
THREE HORSESHOES ALEX CHAMBERLAIN 07340954456 / a_chambers2016@hotmail.com
WOODMAN    
Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Wychwood Aunt Sally League